מה ההבדל? ואיזה מהם תתאים לכם?

סוגים שונים של רצים צריכים סוגים שונים של נעליים. אבל כדי להבין את ההבדל בין נעלים בעלות תמיכה לניטרליות, תחילה עליכם להבין מהי פרונציה.
פרונציה היא תנועה פנימית טבעית של כף הרגל המתרחשת במהלך נחיתת כף הרגל בזמן ריצה או הליכה.
במילים פשוטות, ככל שהפרונציה שלכם גדולה יותר, כך תרוויחו יותר מנעילת נעליים תומכות.
בואו נסתכל מקרוב על כמה מההבדלים הספציפיים ונבין כיצד לקבוע איזו נעל מתאימה לכם.

נעליים ניטרליות

מספקות פחות תמיכה לרצים שפחות נוטים לפרונציה.

נעליים ניטרליות הן בדרך כלל לרצים עם מחזור צעדים ניטרלי או טבעי. הם מעולים לרצים בעלי צורת ריצה “תקינה” או לאלה שלא בהכרח זקוקים להנחיה או תמיכה נוספת בכף הרגל. נעלי ריצה ניטרליות של Altra עדיין מעודדות צורת ריצה טבעית באמצעות נוחות FootShape™ ושיכוך מאוזן.

דוגמה לנעליים ניטרליות:

RIVERA

נעל האימונים המהירה והיומיומית זו בעלת ה-FootShape™ מספקת נוחות והתאמה מרבית. סוליית ה- Neutral InnerFlex™ נועדה כדי לעזור לספק גמישות מרבית רספונסיביות. אזור העקב נועד לחקות את הצורה הטבעית של העקב האנושי למעבר צעד חלק מהעקב לאצבע.

TORIN 5

מושלמת לאימונים יומיומיים ולריצות ארוכות, ה-Torin 5 בעלת טכנולוגיית ה- EGO™ MAX מבטיחה תחושה רכה ונעימה אך רספונסיבית. בנוסף, החלק העליון של הרשת המהונדסת מציע יכולת נשימה קלת משקל לנוחות מלאה.

נעליים תומכות
תמיכה איפה שצריך, למי שצריך !

נעליים תומכות נהדרות עבור אלה שמחפשים מעט הכוונה ותמיכה נוספת של כף הרגל או עבור אלה שסובלים מפרונציה במהלך מחזור הצעדים שלהם. נעליים אלו מציעות תמיכה כאשר כפות הרגליים שלכם זקוקות לה ביותר: בזמן ההליכה או כאשר כפות הרגליים שלך מתעייפות. אפילו לרבים המזדהים כרצים “ניטרליים” יש נעל תמיכה בארון והם יכולים להפיק תועלת מהתכונות הנוספות של הנעל בעת הצורך.

Paradigm 6

כולל ה- ™GuideRail שלנו, אשר נועד לספק תמיכה מדיאלית נוספת רק כאשר והיכן שהיא נחוצה. סוליית ה- Altra EGO™ MAX נועדה לספק החזר אנרגיה נוסף ותחושה רספונסיבית, אך רכה ונוחה.

Provision 5

המדרס המעוצב של ה-Provision 5 נועד להפעיל את עצבי כפות הרגליים שלכם ולעודד חיבור עמוק יותר עם הנעל, בעוד שטכנולוגיית ה- InnovArch™ מעודדת מחזור צעדים טבעי יותר והתאמה בטוחה יותר.

נוסף לסל בהצלחה:

לתשלום

האתר משתמש ב Cookies למטרות שונות לרבות על מנת להתאים את התוכן לגולשים, לנתח את מקורות התנועה ולמטרות פרסום.
המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות שלנו.